نسل جوان ایران

کتابهاکتابهای متنی

دانلود کتاب ارابه خدایان

ارسال کننده : سرکار خانم زهرا رحیمی
سطح فعالیت : نویسنده
ایمیل : NJIRAN33[@]GMAIL.COM
تاریخ ارسال : ۲ دی ۱۳۹۹
دفعات بازدید : 107
زبان نوشتاری : فارسی
تعداد صفحه : 156
فرمت فایل : pdf
حجم فایل : 3/54kb

قیمت فایل : 2,000 تومان
خرید فایل

امتیاز مثبت : 7
امتیاز منفی : 0

دانلود پایان نامه و مقاله
محل سفارش تبلیغات شما

مقدمه نویسنده

نوشتن این کتاب مستلزم شهامت بوده و خواندن آن نیز احتیاج به شهامت دارد زیرا فرضیه ها و مدارک ارائه شده با عقاید رسمی باستان شناسی که با استحکام کامل بجا و باقی مانده متغایر می باشد. دانشمندان آنرا «چرند» تلقی خواهند کرد، و جزء فهرست آن دسته از کتابهائی که به فراموشی سپرده می شوند در خواهد آمد، و عوام هنگامیکه با موضوعی روبرو می شوند که امکان دارد کاوش در باره گذشته حتی جالب تر از آینده باشد، ترجیح می دهند که به درون لاک زندگی معمولی خود فرو بروند.

با این وجود یک موضوع واضح است و آن این است که گذشته ما چیزی غیر عادی و نامفهوم در بر دارد، گذشته ای که هزاران میلیون سال است پشت سر گذاشته ایم. گذشته ای که با خدایان که در سفینه های خود به زمین آمدند همکادی داشته. گذشته ای که مملو از موفقیت های باور نکردنی فنی و مجموعه ای از علوم می باشد. علومی که امروز تا حدی برای ما نامفهوم می باشند. و باستان شناسی ما ناقص بنظر می رسد زیرا ما نوعی باطری های الکتریکی را کشف کرده ایم که هزاران سال قدمت دارند. زیرا ما موجوداتی را که لباس کامل فضانوردی که با بست های پلاتین بسته شده کشف می کنیم. زیرا ما ارقام پانزده رقمی را که حتی یک کمپیو تر قادر به ثبت آن نیست بدست می آوریم

ولی چگونه این بشر ماقبل تاریخ قادر بوده این واقعیت های باور نکردنی را بوجود بیاورد؟ ا یک چیز غیر عادی نیز در باره ادیان ما وجود دارد و آن نريدها، کمک ها و بخشش های یکنواختی است که هر یک از ادیان به بشر داده است. خدایان بشر اولیه نیز، چنین وعده های داده بودند.

چرا به آنها وفا نکردند؟ چرا سلاح بسیار مدرن خود را بر ضد بشر بدوی بکار بردند؟ و چرا برای از بین بردن او نقشه ها طرح کرده بودند؟

بگذارید به این عقیده خو بگیریم که دنیای اعتقاداتی که در طول قرون ریشه دوانیده فرو خواهد ریخت. چند سال تحقيقات دقیق و صحیح، این برج فکری را که در آن احساس امنیت می کرده ایم در هم خواهد کوبید.دانشی که در کتابخانه­های مخفی اجتماعات سری نهفته بوده روز به روز کشف می شود. دوران سفرهای فضایی دیگر دوران اسرار نیست.

سفر فضائی ما را چون تیری بسوی خورشیدها و ستارگان پیش می برد و نیز پرده تاریکی را که گذشته ما را پوشانیده پاره خواهد کرد

خدایان و موبدان، پادشاهان و قهرمانان همگی از گذشته تاریک ما آشکار می گردند. و ما باید از آنها بخواهیم که اسرار خود را به ما فاش نمایند، البته اگر بخواهیم با استفاده از قدرت و وسایل علمی و فنی در باره گذشته خود کاوش نماییم و هیج جای خالی را باقی نگذاریم.

الابراتورهای جدید باید کار تحقیقات باستانشناسی را در دست بگیرند. باستانشناسان باید با دستگاههای بسیار جدید از نقاط ویران شده گذشته دیدن نمایند.

خدایان دوره تاریک، آثار بیشماری از خود به جای نهاده اند، آثاری که امروز برای اولین بار قادر به خواندن و درک آن می باشیم. زیرا ممکن است مشکل سفر های فضائی، که موضوع مورد بحث می باشد، برای انسان هزاران سال پیش یک واقعیت بوده نه یک مشکل. به نظر من اجداد ما در دوران تاریک از اعماق کیهان ملاقات هائی داشته اند، اگر چه هنوز نمی دانم که این موجودات متفکر مافوق زمین، چه کسانی هستند و از کدام یک از کرات آمده بودند. با این وجود معتقد هستم که این نا آشنایان قسمتی از انسانهایی را که در آن زمان میزیسته از بین برده و نوع جدید و شاید هو مو سپین ها را بوجود آورده اند.

این یک نظریه انقلابی است و پایه های برج فکری را که بسیار محکم بنظر می رسید تکان می دهد. هدف من این است که اینچنین دلایل و مدارکی ارایه بدهم. و بدون همکاری و تشویق عده کثیری من قادر نمی بودم این کتاب را به پایان برسانم. میخواهم از همسرم که در طول این چند سال که مرا به ندرت دیده بخاطر درک او تشکر کنم.

می خواهم از دوستم هانس نیو نر که هزاران میل با من همراهی کرد و به خاطر کمک های پر ارزشش تشکر کنم.

ندارد

. می خواهم از کارکنان ناسا در هيوستن، کیپ کندی و هانتسویل که مراکز تحقیقاتی خود را به من نشان دادند تشکر کنم. از پروفسور دکتر ورنر فون براون، دکتر ویلی لى و برت اسلاتری تشکر می کنم. می خواهم از عده کثیری در سراسر جهان که کمک هایشان تشویق هایشان و گفتگوهایشان نوشتن این کتاب را ممکن نمود تشکر نمایم.

اریک ون دانیکن مقدمه مترجم

این سئوال که آیا بشر تنها موجود متفکر کیهانی می باشد ما را از آغاز پیدایش به خود مشغول داشته. اصل پیشرفت و تکامل فنی و علمی بشر همین اشتیاق به یافتن جواب به معماهای نهفته در جهان مافوق بشری است. یک موضوع روشن است و آن این است که غیر ممکن در دنیای انسانها وجود ندارد و او با قدرت و پشتکاری که در وجودش قرار دارد به همه چیز دست خواهد یافت، فقط زمان، عامل موثر می باشد.

آنچه که ما از تمدن گذشته خود داریم نشان دهنده یک سیر صعودی به سوی تمدنی برتر است. البته منظور از برتر، پیشرفت علمی و فنی می باشد زیرا تکامل اجتماعی، موضوعی است که فلاسفه و دانشمندان علوم اجتماعی در این مورد باید نظر بدهند.

انسان باید از لحاظ علمی و فنی ترقی کند. او قادر به پرواز نیست ولی پرواز می کند و حتی از منزلگاه خود یعنی زمین خارج شده و قدم به خاک نا آشنا می گذارد. پیشرفت علم این قدرت را که تا چند سال پیش غیر ممکن بنظر می رسید ممکن ساخت.

رسیدن به کرات دیگر خورشیدی نیز برای او امکان دارد، فقط او باید در فنون خود پیشرفت بیشتری کند. تا به این حد مانعی بر سر راه سفرهای اکتشافی او وجود ندارد ولی هنگامی که بخواهد از کرات خورشیدی فراتر رود و به همسایگان دیگرش برسد به موانعی برخورد می کند که فعلا از لحاظ علمی که معیار پیشرفت اوست و حد آن حد پیشرفت او می باشد غیر قابل عبور می­باشد.

در سفرهای کوتاهتر سرعتهای معمولی کاملا موثر بوده، لذا زمان چندان عامل مهمی نمی باشد. ولی هنگامی که نزدیکترین ستاره به خورشید در حدود یازده سال نوری فاصله دارد دیگر سرعتهای معمولی ابدا تاثیری در رسیدن به هدف نخواهند داشت و عامل زمانی بیش از حد بزرگ می شود پس او باید سفينه امی فضائی بسازد که با سرعت نور پیش برود که فعلا بنا بر فرضیه ها با موانع فیزیکی برخورد می کند که از لحاظ زمانی او را دچار اختلالاتی می نماید.

پیشرفت کنونی انسان تا به این حد می باشد، ولی آیا موجودات متفکر دیگری در این جهانهستند که سالها پیش این مشکلات را حل کرده باشند؟ و آیا ما تنها موجودات متفکر کیهانی هستیم؟

دانشمندان علوم، حاضر نیستند در باره موضوعاتی که نتوانند آنرا به صورت فرمول ثابت کنند بحث نمایند ولی دیگر آن که طرز فكر فیلسوفانه ای دارند از حدس زدن و کاوش در این موارد فروگذاری نمی کنند.

به هر صورت این سئوالات تا زمانی که جوابی برای آنها پیدا شود باقی خواهند ماند و برای جوابگویی به آن فقط دو راه وجود دارد: یکی اینکه آنقدر در علم پیشرفت کنیم که بتوانیم مستقیما کاوش نماییم و در صورت وجود با این موجودات تماس حاصل کنیم، و دیگر اینکه برای بدست آوردن مدارکی از بازدید چنین موجودات متفکری از زمین در تاریخ گذشته خود جستجو نماییم.

مورد اول فعلا امکان ندارد ولی هنگامیکه زمان فرا برسد بدون هیچگونه شک و تردیدی موضوع را کاملا روشن خواهد نمود

اریک ون دانیكن از روش دوم برای به ثبوت رسانیدن وجود موجودات کیهانی استفاده می کند و به دنبال مدارک و آثاری در گذشته تاریک انسان دست به کاوش می زند و مدارکی نیز به دست می آورد. البته هر چه را که ارایه می دهد از نقطه نظر این فرضیه، طوری تفسیر می کند که خواننده را عمیقا به فکر وامیدارد که شاید چیزی که او می گوید یک حقیقت باشد. همانطور که خود او کرارا متذکر می شود جوابهای دیگری برای آنچه که او بعنوان مدرک عرضه می کند وجود دارد. چون قبلا اشاره کرده ام دانشمندان مادامی که نتوانند موضوعی را به صورت فرمول به ثبت برسانند حاضر به قبول آن نخواهند بود

به هر حال اریک ون دانیکن فرضیه خود را با مدارکی همراه میکند و با دقت کامل این مدارک را تفسیر می نماید که خواننده را مجذوب می کند ولی تنها آینده حقیقت را روشن خواهد کرد.

برای این فایل تا کنون نظری ارسال نشده است

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید

تعداد کاراکتر مجاز:

برچسب های مرتبط


فهرست کتابخانه نسل جوان ایران

نویسندگان برتر و فعال نسل جوان ایران

تاییدیه های سایت


درگاه بانک ملت

شبکه های اجتماعی نسل جوان ایران


فن آوری های روز دنیا


آرشیو فن آوری های روز دنیا

جدیدترین اخبار سایت


پایگاه خبری نسل جوان ایران