نسل جوان ایران

کتابهاکتابهای متنی

دانلود کتاب قدرت نامحدود

ارسال کننده : سرکار خانم زهرا رحیمی
سطح فعالیت : نویسنده
ایمیل : NJIRAN33[@]GMAIL.COM
تاریخ ارسال : ۲۳ آذر ۱۳۹۹
دفعات بازدید : 129
زبان نوشتاری : فارسی
تعداد صفحه : 400
فرمت فایل : pdf
حجم فایل : 4/54

قیمت فایل : 2,000 تومان
خرید فایل

امتیاز مثبت : 8
امتیاز منفی : 0

دانلود پایان نامه و مقاله
محل سفارش تبلیغات شما

پیش گفتار وقتی تونی رابینز از من خواست تا برای کتاب «قدرت نامحدود» پیش گفتار بنویسم، به دلایل بسیار زیادی خوشحال شدم. اول اینکه به نظر من «تونی» یک جوان فوق العاده است. ملاقات اولمان در ژانویه ۱۹۸۵ بود. وقتی که در «پالم اسپرینگ» در کلوپ (پرو - آم» گلف بازی می کردم. در طول مسیر وقتیکه میرفتیم تا شام بخوریم یکی از دوستانم از استرالیا به نام

کت پاچ» متوجه یک تابلوی تبلیغاتی از سمینار راه رفتن بر روی آتش شدیم. رها کردن قدرت نهفته در شما» من قبلا در مورد تونی شنیده بودم و به همین دلیل کنجکاویم تحریک شد. وقتی با کیت مشغول خوردن نوشیدنیمان بودیم فکر کردیم اکنون که نمی توانیم روی زغالهای داغ راه برویم. حداقل می توانیم در سمینار حضور داشته باشیم. چهار ساعت و نیم پلد تونی را دیدم که در جمعی از وکلا، تجار، خانه دارها و دکترها و... مشغول هیپنوتیزم کردن است. وقتی می گویم هپنوتیزم منظورم خرافات نیست. تونی هر شخصی را با جذبه و هییت روی صندلی مینشاند و با دانش شخصی خود او را هیپنوتیزم میکرد. این هیجان آور ترین و با نشاط ترین سمیناری بود که در طول بیست سال شرکت در سمینارهای آموزش مدیریت دیده بودم. در پایان همه به جز من و کیت روی زغالهایی که در حال سوختن بودند راه رفتند و بدون هیچ صدمه ای از آن بیرون آمدند. این تجربه ای مهم برای همه بود. تونی از راه رفتن روی آتش به عنوان یک استعاره استفاده میکند. او یک مهارت خاص و مرموز آموزش نمی دهد بلکه با ابزار عملی به شما یاد می دهد تا بتوانید بر ترسها غلبه کرده و موفق شوید. بنابراین اولین دلیلی که باعث شد تا این پیشگفتار را بنویسم این است که احترام زیادی نسبت به تونی احساس میکنم.دلیل دوم نوشتن پیش گفتار «قدرت نامحدود، نمایش تفکر عمیق و شعور او به مردم است. او چیزی بیش از یک سخنگوی موفق است. در سن بیست و پنج سالگی او تقریبا یکی از متفکران در روانشناسی دیگران است. فکر میکنم این کتاب ظرفيت حركات بالقوه افراد را دارد. تفکرات تونی در مورد سلامت، فشار عصبی و رسیدن به اهداف بسیار اهمیت دارد و باید هر شخصی برای رسیدن به برتری شخصی آن را بیاموزد. امیدوارم از این کتاب استفاده بهینه داشته باشید. به دلیل اینکه این کتاب طولانی تر از کتاب

مدیر یک دقیقه ای است امیدوارم حوصله خواندن آن را داشته باشید و از آن همانگونه که تونی آرزو دارد استفاده کنید.

دکتر «کنت بلانچارد» نویسنده کتاب «مدیر یک دقیقه ای»

ندارد

مقدمه

تمام عمرم برای در جمع صحبت کردن مشکل داشتم حتی هنگام بازی در فیلم. دقيقا قبل از سکانس‌ها که باید بازی می کردم از نظر جسمی بیمار می شوم. با ترس زیادی که از صحبت در جمع داشتم وقتی در مورد آنتونی رابینز شنیدم فهمیدم که او تنها کسی است که می تواند مرا درمان کند.

با وجود اینکه از دعوت آنتونی رابینز خوشحال شدم. اما نمی توانستم نسبت به او احساس شک و بدبینی نداشته باشم. من در مورد روش NLP و دیگر متدهای آنتونی قبلا مطالبی خوانده بودم اما پول زیاد و زمان زیادی را برای جستجوی یک کمک مؤثر صرف کردم.

بعضی از آنها به من گفته بودند که ترس و وحشت من در طی سالها پیشرفت کرده است و نباید انتظار درمان سریع را داشته باشیم. آنها به من گفتند من باید هفته ها بر روی مشکلم کار کنم

وقتی تونی را دیدم از دیدن جثه او شگفت زده شدم. تا به حال شخصی را بلند قدتر از خود دیده بودم. بسیار جوان و خوش اخلاق بود وقتی او سؤالاتی از من کرد بسیار عصبی بودم.

آنگاه او پرسید که چه می خواهم و چگونه می خواهم تغییر کنم. به نظر می رسید ترس من برای دفاع از خود است که مرتبا در حال افزایش است نه به دلیل جلوگیری و دوری از اتفاقات بد. اما با شنیدن صدای پر نفوذ توني، به عمق گفته هایش پی بردم و در حرفهایش غرق شدم.

از آن روز سعی کردم تا خود را از ترس ناشی از صحبت کردن در جمع رها کنم. ناگهان با حسی جدید از قدرت و اعتماد به نفس آن را جایگزین کردم. تونی ذهن مرا به جایی برد که روزی در جمعی سخنرانی موفق داشتم.

وقتی ذهنم در حال صحبت بود تونی به من یک تگه گاه داد. تکیه گاهها چیزهایی هستند کهاعصاب و اعتماد به نفس را هنگام صحبت تقویت می کنند. در این کتاب در مورد آن می خوانید.

در عرض چهل و پنج دقیقه ای که به حرفهای تونی گوش میدادم، چشمانم را بسته بودم. او دستان و زانوهایم را لمس می کرد و برایم تکیه گاه درست می کرد. وقتی جلسه تمام شد من ایستادم. به هیچ وجه احساس خستگی نمی کردم. اکنون وقتی برنامه تلویزیونی «لاكسمبورگ» را با بیش از ۴۵۰ میلیون بیننده اجرا می کنم کاملا احساس اعتماد به نفس دارم.

اگر روش تونی همانطور که در مورد من تأثير مثبت داشت برای دیگران هم همینطور باشد. تمام دنیا باید از این متد سود ببرند. ما افرادی را داریم که درون رختخوابشان خوابیده اند و با مرگ دست و پنجه نرم می کند. پزشکشان به آنها گفته که سرطان دارند و جم آنها پر از هراس و اضطراب است. حال اگر ترس درونی من توانست در یک ساعت رفع شود متدهای تونی باید برای تمام افرادی که از بیماری روحی، حسی یا فیزیکی رنج می برند در دسترس باشد. آنها هم می توانند از ترس، فشار عصبی و خشم رها شوند. فکر میکنم این اهمیت موضوع بقدری است که حتی یک لحظه را هم از دست ندهیم. شما چرا باید از آب، ارتفاع، صحبت در جمع، مار، مدیر عامل، شکست یا مرگ بترسید؟

اكنون من رها هستم و این کتاب انتخابهای بیاری را به شما ارائه می دهد. مطمئنم که کتاب قدرت نامحدود» فروش خوبی خواهد داشت زیرا به شما آموزش می دهد که چگونه خود را از ترسهایتان رها کنید. با خواندن این کتاب کاملا قادر خواهد بود تا ذهن و جسم خود را کنترل کنید و آنگاه به کنترل زندگی خود بپردازید.

جیسون وترز» مؤلف كتاب « سرطان کشنده»

برای این فایل تا کنون نظری ارسال نشده است

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید

تعداد کاراکتر مجاز:

برچسب های مرتبط


فهرست کتابخانه نسل جوان ایران

نویسندگان برتر و فعال نسل جوان ایران

تاییدیه های سایت


درگاه بانک ملت

شبکه های اجتماعی نسل جوان ایران


فن آوری های روز دنیا


آرشیو فن آوری های روز دنیا

جدیدترین اخبار سایت


پایگاه خبری نسل جوان ایران