نسل جوان ایران

علوم انسانیعلوم تربیتیاقدام پژوهی

چگونه توانستم وظایف خود را در راستای معاونت اجرایی به صورت بهینه نهادینه کنم.

ارسال کننده : جناب آقای رضا رحیمی
سطح فعالیت : مدیر کل
ایمیل : reza.rahimi663[@]gmail.com
تاریخ ارسال : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
دفعات بازدید : 1147
زبان نوشتاری : فارسی
تعداد صفحه : 23
فرمت فایل : word,pdf
حجم فایل : 108kb

قیمت فایل : 15,000 تومان
خرید فایل

امتیاز مثبت : 0
امتیاز منفی : 0

دانلود پایان نامه و مقاله
محل سفارش تبلیغات شما

در این اقدام پژوهی ابتدا با تعریف وظایف معاونت اجرایی مدرسه نظم کار خود را آغاز می کنیم سپس به معرفی محمد که دانش آموز دبستان تیمسارقرنی ۱ می باشد می پردازیم این دانش آموز باهوش و پر انرژی دارای استعداد زیادی در بی نظمی می باشد که نگرانی همه همکاران و مدیر مدرسه را به خود جلب کرده است محمد دارای چهره ای بسیار مظلوم ، در عین حالی شلوغ و بی نظم می باشد او دائم در حال مشکل ایجاد کردن در داخل کلاس و مدرسه بود این پژوهش بدنبال راهکارهایی جهت بازگردانی او به جمع دانش آموزان منظم دیگر است. که بخش از وظایف معاونت اجرایی می باشد البته باید اشاره کنم که این نتایج با همکاری مدیر مدرسه ، معلمین و اولیاء دانش آموز، محمد بدست آمده و امیدوارم این راهکارها بتواند در آیند به معلمین کشور عزیز مان بخصوص معلمین خیر آباد در راستای اهداف بزرگشان کمکی هر چند کوچک کرده باشم .

کلمات کلیدی:

معاونت اجرایی،بی نظمی، اقدام پژوهی، شلوغ، مشکل، دانش آموزان

پست دفتری در مدارس چگونه پستی است که تمام خواسته ها برمی گردد .در شرح وظایف وقتی مینگریم می بینیم که یک متصدی امور دفتری باید با تمام کارکنان از رئیس مدرسه گرفته تا پایین ترین پست که در مدارس موجود است. باید همکاری کند. تا چند وقت پیش که نام معاون اجرائی در مدارس نامی نا آشنا بود پست دفتری جایگاهی نداشت و در هر مرحله که افزایشی اتفاق می افتاد دفتر داران جایگاهی نداشتند. باز خدابه این قشر توجه نمود و به گونه ایشد که لااقل بتواند به این قشر هم توجه شود.

معاون اجرایی : شاغل این پست با رعایت اصول و موازین شرعی و اسلامی تحت نظارت مدیر عهده دار وظایف ذیل می باشد : همکاری و تعامل با مدیر و سایر معاونین در فراهم سازی زمینه لازم جهت تحقق بخشیدن به اهداف مصوب دوره یا دوره های تحصیلی با همکاری و مشارکت کارکنان ،‌دانش آموزان و اولیای آنها و با بهره گیری از امکانات و ظرفیت های داخل و خارج از مدرسه. از طرفی دیگر ایجاد محیطی آموزنده و پرورش دهنده برای شکوفا شدن استعدادهای مختلف دانش آموزان متناسب با تفاوت های فردی آنها .

اگر اختلال و بی نظمی در اعضای بدن انسان رخ دهد، تمام اندام ها زیان می بینند و حتی گاهی باعث بیماری می شود; چنانچه اگر در حرکت زمین اختلالی ایجاد شود، جهان به نابودی کشیده خواهد شد. این توضیح نشان می دهد که معاونت اجرایی در مدرسه چه شغل مهم و پر دردسری می باشد که لازم در این خصوص عمل کردها و وظایف معاونت اجرایی مورد بررسی قرار بگیرد.

برای این فایل تا کنون نظری ارسال نشده است

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید

تعداد کاراکتر مجاز:

برچسب های مرتبط


فهرست کتابخانه نسل جوان ایران

نویسندگان برتر و فعال نسل جوان ایران

تاییدیه های سایت


درگاه بانک ملت

شبکه های اجتماعی نسل جوان ایران


فن آوری های روز دنیا


آرشیو فن آوری های روز دنیا

جدیدترین اخبار سایت


پایگاه خبری نسل جوان ایران