نسل جوان ایران

مدارسمقطع ابتداییپایه دوم

طرح درس فارسی دوم دبستان ( چوپان درست کار)

ارسال کننده : جناب آقای mahdi jalali
سطح فعالیت : ناشر
ایمیل : njiran1379[@]gmail.com
تاریخ ارسال : ۴ مرداد ۱۳۹۶
دفعات بازدید : 132
زبان نوشتاری : فارسی
تعداد صفحه : 4
فرمت فایل : word
حجم فایل : 21/8 KB

قیمت فایل : 2,000 تومان
خرید فایل

امتیاز مثبت : 0
امتیاز منفی : 0

پایگاه مقاله نسل جوان ایران

 

چوپان درستکار

 

 

آشنایی با درستکاری و راستگویی

تقویت خواندن و نوشتن

1) با درست کاری و راستگویی آشنا شوند .

 

2) با ضرب المثل های فارسی آشنا شوند .

 

3) بدانند که هرکسی پاداش کار خود را خواهد دید .

 

4) روحیه خواندن و نوشتن در آن ها تقویت شود .

 

5) از درس لذت ببرند

 

6) با مفهوم جمع فارسی آشنا شوند .

 

مفهوم کلمات مخا لف را درک کنند .

فراگیرا پس از پایان درس موارد زیل را بدون کمک معلم (شرایط )انجام می دهد:

 

1)مفهوم درستکاری رابیان می کند.(حیطه شناختی: سطح تجزیه وتحلیل )(عمل– خود )

 

2)فواید راست گویی را بیان می کند . .(حیطه شناختی :سطح دانش)

 

5)کاربرد بعضی از ضرب المثل ها را بیان می کند . (حیطه شناختی:سطح ترکیب)

 

5 )دربرابر کارخوبش جایزه می گیردوتشویق می شود.(حیطه روانی –حرکتی :سطح اجرایمستقل)

9) درس را روان می خواند و می نویسد . (حیطه شناختی: سطح دانش)

 

9) در کشف ضرب المثل های جدید کنجکاوی می کند .(حیطه عاطفی سطح دریافت)

 

7) ضوابط کار گروهی را رعایت می کند .(حیطه عاطفی : سطح ارزش گذاری )

 

8) معنی کلمه های جمع در زبان فارسی را بیان می کند . (حیطه شناختی - دانش )

نسبت به راستگویی و درستکاری نگرش مثبت پیدا می کند .( حیطه عاطفی : سطح ارزش گزاری)

 

 

عنوان درس

اهداف

کلی

جزئی

رفتاری

مراحل فعالیت درکلاس

ارزشیابی تشخیصی

شیوهتدریس

موادآموزشی

مراحل فعالیت درکلاس

ارائه ی مطلب

ارزشیابی تکمیلی

تعیین تکلیف

 

چوپان درستکار

 

 

آشنایی با درستکاری و راستگویی

تقویت خواندن و نوشتن

1) با درست کاری و راستگویی آشنا شوند .

 

2) با ضرب المثل های فارسی آشنا شوند .

 

3) بدانند که هرکسی پاداش کار خود را خواهد دید .

 

4) روحیه خواندن و نوشتن در آن ها تقویت شود .

 

5) از درس لذت ببرند

 

6) با مفهوم جمع فارسی آشنا شوند .

 

مفهوم کلمات مخا لف را درک کنند .

فراگیرا پس از پایان درس موارد زیل را بدون کمک معلم (شرایط )انجام می دهد:

 

1)مفهوم درستکاری رابیان می کند.(حیطه شناختی: سطح تجزیه وتحلیل )(عمل– خود )

 

2)فواید راست گویی را بیان می کند . .(حیطه شناختی :سطح دانش)

 

5)کاربرد بعضی از ضرب المثل ها را بیان می کند . (حیطه شناختی:سطح ترکیب)

 

5 )دربرابر کارخوبش جایزه می گیردوتشویق می شود.(حیطه روانی –حرکتی :سطح اجرایمستقل)

9) درس را روان می خواند و می نویسد . (حیطه شناختی: سطح دانش)

 

9) در کشف ضرب المثل های جدید کنجکاوی می کند .(حیطه عاطفی سطح دریافت)

 

7) ضوابط کار گروهی را رعایت می کند .(حیطه عاطفی : سطح ارزش گذاری )

 

8) معنی کلمه های جمع در زبان فارسی را بیان می کند . (حیطه شناختی - دانش )

نسبت به راستگویی و درستکاری نگرش مثبت پیدا می کند .( حیطه عاطفی : سطح ارزش گزاری)

 

 

برای این فایل تا کنون نظری ارسال نشده است

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید

تعداد کاراکتر مجاز:

برچسب های مرتبط


فهرست کتابخانه نسل جوان ایران

تاییدیه های سایت


درگاه بانک ملت

شبکه های اجتماعی نسل جوان ایران


فن آوری های روز دنیا


آرشیو فن آوری های روز دنیا

جدیدترین اخبار سایت


پایگاه خبری نسل جوان ایران

مقالات برتر و منتخب کاربران